Po co babie makijaż? Dlaczego masoni orzełka pentagramem okrasili?

  2010-10-17 21:00:00

Natrafiłem (via cynik.eu) ostatnio na wpis niejakiego Grzegorza Rossa. Dzielę się tym znaleziskiem czym prędzej, bo podejrzewam, że takich jak ja, niewiedzących nic o pentagramach wpisanych w polskie godło, czy prawdziwych powodach nakładania makijażu przez kobiety, jest o wiele więcej.

Dla ułatwienia streszczę:

  • Makijaż kobiecie nie służył do poprawiania niedoskonałości urody ale do blokowania zasłaniania twarzy tekstyliami.

  • Tekstylia te były celowo wielowarstwowe, nie dlatego, żeby np. zapewniały ciepło ale po to, aby zasłaniając nieumalowaną twarz niewiasta ciała nie odsłaniała.

  • Kariera Andrzeja Drawicza urodzonego w 1932, wykładającego w latach 1977-1978 na uniwerku w Kolonii, w 1981 ma Uniwerku Jagiellońskim, pełniącego funkcję prezesa komitetu ds. Radia i Telewizji w latach 1981-1991, kierownika Zakładu Literatur Wschodniosłowiańskich PAN (itd.)... rozpoczęła się dzięki zaśpiewaniu piosenki o Kolchidzie w programie telewizyjnym Bezludna Wyspa, którego emisja rozpoczęła się w 1993! Cwaniak, robił od lat 70. coś co zaczął dopiero w latach 90. Musiał chyba spotkać na swej drodze Emetta Browna.

  • W polskim godle od 1927 orzeł ozdobiony jest nie gwiaździstą rozetą lecz pentagramem umieszczonym tam przez masonerię.

  • Usunięcie krzyża sprzed pałacu prezydenckiego to nie przywracanie jego (placu) normalnego stanu lecz walka o terytorium prowadzona przez satanistów.

  • Polityk PO Mirek Sekuła oraz Adam Michnik, których sfotografowano z dłonią zasłaniającą twarz, są albo masonami przekazującymi publicznie tajne znaki albo mają w sobie pierwiastki kobiece. Mężczyźni przecież nie zasłaniają twarzy.

Chyba zostanę stałym czytelnikiem bloga pana Grzegorza :-).

Komentarze